google-site-verification=hzfHkkqRJEQDW0W3JtmifL7V6G3j3FIkjeqoquX-dAw

LUNOS ventilācijas sistēmas nodrošina svaiga gaisa plūsmu cauri visai mājai. LUNOS piedāvā trīs dažādu ventilāciju sistēmu risinājumus:

Sistēmu salīdzinājums:

Mehāniskā ventilācijas sistēma

Hibrīda tipa ventilācijas sistēma

Ventilācijas sistēma ar siltuma atgūšanu

Mehāniskā ventilācijas sistēma

Ņemot vērā klienta vajadzības un mitruma līmeni, nosūces iekārta Silvento izvada sasmakušo gaisu no vannasistabas, virtuves vai tualetes esošajos kanālos vai caur papildus kanālu ēkas ārsienu. Tas padara dzīvojamo telpu līdzīgu vakuumam. Pateicoties šim zemajam spiedienam, LUNOS ALD nodrošina svaiga un filtrēta gaisa pieplūdi, kura tiek piegādāta uz dzīvojamo istabu, guļamistabu, bērnistabām un birojiem. Mehāniska ventilācija nodrošinās nepārtrauktu, kontrolētu svaigā gaisa cirkulāciju jūsu mājoklī. 

Inovatīva kontrole: mitrums un temperatūra

Silvento izplūtes gaisa ventilatoru nepieciešamā regulācija ir atbilstoša, lai uzstādītu mitruma un temperatūras sensoru. Šie jaunākie uzstādījumi regulē ventilatoru, lai tiktu sasniegts viss nepieciešamais: gaisa plūsma palielinās vai samazinās atkarībā no mitruma telpā. Tas nodrošina, ka ventilācija darbosies tikai pēc nepieciešamības un minimālā līmenī, kas veicinās patērētās enerģijas ietaupījumu. 

Izplūdes gaisa ventilatora sistēmas integrētais sensors kontrolē temperatūru, kā arī procentuālo mitruma daudzumu izvadītajā gaisa plūsmā. Ja ventilators ir uzstādīts vannasistabā vai tualetē, kur ir atšķirīga gaisa cirkulācija un mitrums salīdzinājumā ar dzīvojamo istabu, tad temperatūras vai mitruma līmeņa nepārtrauktais novērtējums ļauj ventilācijas sistemai nodrošināt nepieciešamo gaisa kvalitāti arī dzīvojamā istabā.

Tādējādi šī kontrole ne tikai izvadīs nepeciešamo gaisa daudzumu no vannasistabas, bet arī palīdzēs apkalpot dzīvojamo istabu, pasargājot no mitruma bojājumiem un pelējuma veidošanās. Automātiskais pārslēgums starp gadalaikiem liek ventilatoram darboties zemākajā fāzē vasarā, bet pārejas periodā no vasaras uz ziemu, kā arī ziemā atkal iesledz mitruma kontroli. 

Finansiālais atbalsts LUNOS izplūdes gaisa sistēmām

Ēkas ievērojamos enerģijas taupīšanas efektus, kad tiek lietota ventilācijas sistēma apstiprinājusi Vācijas Federālā Industriālā Asociācija Mājām, Enerģijas un Vides tehnoloģijām (Federal Industrial Association of Germany for House, Energy and Environmental Technology and by the Fraunhofer Institute for Building Physics), kā arī Fraunhofera Būvniecības Fizikas institūts (Fraunhofer Institute for Building Physics).  Tā visa rezultātā enerģijas taupīšanas iezīmes un regulējamā ventilācijas sistēma ir saņēmusi finansiālu atbalstu no likumdevēja. Ventilācijas sistēmu uzstādītājs var iegūt ne tikai no enerģijas taupīšanas, bet arī no citiem faktoriem: veselīgs mikroklimats, ēkas izturība, nepakļaujot to mitruma ietekmei.

LUNOS mehāniskās ventilācijas sistēma

ALD-R 160(ALD)

Kontrolēta svaiga gaisa pieplūde

LUNOS ALD-S Svaiga gaisa pieplūdes vārsts

Silvento

Kontrolēta gaisa nosūce

LUNOS Silvento kontrolēta gaisa nosūce

LUNOS mehāniskās ventilācijas darbības princips

Hibrīda tipa ventilācijas sistēma

Hibrīdkombinācijas ieguvumi ir skaidri: kamēr dzīvojamās telpas ir aprīkotas ar siltumatguves iekārtu e², citas, lētākas iekārtas, var tikt uzstādītas telpās, kur parasti nepieciešama ventilācija, piemēram, vannasistabā, tualetē vai virtuvē, kur sistēma tiek izmantota tikai tad, kad nepieciešams. To pieprasa vannasistabu un tualešu likuma regula DIN 18017-3.

Princips e²

LUNOS ventilācijas sistēmas, kas paredz siltumatgriešanu, var uzstādīt jebkurā vietā. Balstoties uz centralizēto ventilācijas sistēmu, atsevišķas ventilācijas iekārtas var tikt uzstādītas tieši tur, kur jums tās nepieciešamas. Pat kombinācijas ar klasisko gaisa izplūdes sistēmu ir iespējamas un tās var tikt izstrādātas saskaņā ar EnEV un DIN 1946–6, izmantojos LUNOS ventilācijas rīkus.

160 sērijas gaisa izplūdes ventilatori

Kā analogu jau plaši izmantotajām Silvento tipa nosūcēm, LUNOS piedāvājumu klāsts papildināts ar jaunajiem produktiem AB 30/60 un RA 15-60 LUNOS piedāvā teicamu papildinājumu 160 sērijas produktiem, lai tos izmantotu telpās, kas pakļautas mitrumam - virtuvē, vannasistabā un tualetē. Ņemot vērā māju un dzīvokļu īpašnieku estētiskās vēlmes, LUNOS inženieri ir pievērsuši uzmanību jaunu ventilatoru izstrādei. Šie ventilatori tiek prezentēti kā lielais brālis e²: iekšējais panelis, filtrs un ārpuses režģis ir no tā paša produktu kopuma.

LUNOS hibrīda tipa ventilācijas sistēma

e² rekuperators ar siltuma atguvi

LUNOS e2 rekuperators ar siltuma atguvi

ALD-R 160(ALD)

Kontrolēta svaiga gaisa pieplūde

LUNOS ALD-S Svaiga gaisa pieplūdes vārsts


Silvento

Kontrolēta gaisa nosūce

LUNOS Silvento kontrolēta gaisa nosūce

LUNOS e2 darbības princips

Ventilācijas sistēma ar siltuma atgūšanas funkciju

Rekuperatori LUNOS ego un LUNOS e² tiek izmantoti, lai sasniegtu optimālu ventilācijas sistēmas ar siltumatgriešanu darbības rezultātu. Ņemot vērā ventilācijas sistēmas centralizēto vienumu, katrs ventilators var tikt uzstādīti tieši tur, kur tie ir nepieciešams, lai nodrošinātu pareizu gaisa pieplūdi un nosūci dzīvojamajā telpā.

LUNOS e² ventilatorus izmanto dzīvojamās istabās, guļamistabas un vienmēr divas iekārtas tiek uzstādīts kā pāris, tādējādi nodrošinātot pareizu, komfortablu ventilāciju.

Sadzīves telpās kā vannasistabās, tualetēs un virtuvēs pielieto LUNOS eGO. Šajās telpās iekārtu darbība pāros nav nepieciešama, jo ego iekārtas ir aprīkotas ar diviem motoriņiem, kuri nodrošina gan gaisa pieplūdi, gan gaisa nosūci ar siltumatgriešanu un nepieciešamības gadījumā arī ''nosūces funkciju'' vienas telpas ietvaros.

Ventilācijas sistēma viesistabā tiek uzstādīta tāpat kā guļamistabā, ar e2:

LUNOS e² strādā, balstoties uz reģeneratīvās siltuma apmaiņas principu. Keramiskā siltummaiņa elements tiek uzlādēts līdzīgi kā baterija ar siltumenerģiju un pēc tam nodrošina svaigā gaisa piesildīšanu. 

Ventilācija vannasistabā, tualetē un virtuvē, ar ego:

LUNOS ego arī strādā, balstoties uz reģeneratīvās siltuma apmaiņas principu. Keramiskā siltummaiņa elementā tiek uzkrāta siltumenerģija un pēc tam tas nekavējoties nodrošina savaigā gaisa piesildīšanu nonākot telpā. Otra iekārta nav nepieciešama, lai sistēma varētu veiksmīgi strādāt. Sistēmu var pārslēgt arī uz gaisa izplūdes režīmu, kad svaigs gaiss telpā tiek nodrošināts  līdz pat 45 m³/h.

LUNOS ventilācijas sistēma ar siltuma atgūšanu

LUNOS eGO darbības princips

0
                              Sākums    /    Jaunumi    /    Produkti    /    Dokumentācija    /    Projekti    /    Kontakti    /    Pieteikt projektu            
  

                                            © 2019 LUNOS LATVIA Visas tiesības aizsargātas              

 . google-site-verification=hzfHkkqRJEQDW0W3JtmifL7V6G3j3FIkjeqoquX-dAw